Dzięki Panie za cudowny show, święte wojny, chytry kler…

Ludzie opamiętajcie się! Od lat wiadomo, że życie istnieje na naszej planecie od miliardów lat. Naukowcy udowodnili istnienie dinozaurów, neandertalczyków oraz że człowiek wywodzi się od małpy. Zdajcie sobie sprawę, że wiara i bóg (celowo z małej litery), to wymysł ludzi słabych, którzy wymyślili go bojąc się tych silniejszych. Strach przed bogiem wszechmogącym, wizją nieuniknionej śmierci, piekłem sprawił, że ludzie zaczęli w to wierzyć. Nie twierdzę, że zamysł był zły, bo ludzie by się pozabijali, gdyby nie to. A biblia to nie prawdziwa historia, tylko coś w stylu pierwszego kodeksu karnego, tylko zamiast więzienia – piekło. Nie mniej jednak boli mnie fakt, że rzesza osób uwierzyła w to na tyle, że to kupili na tyle, że powstał z tego wszystkiego kosciół. Kościół gdzie obowiązuje tajemnica spowiedzi i księża mogą takiej tajemnicy wymagać od dzieci (w końcu jak głosi biblia, oko za oko). Poważnie? Chodzicie do konfesjonałów? A ci ludze, grzeszą bardziej od was i dają wam rozgrzeszenie! Idealne środowisko dla pedofili i innego rodzaju dewiantów. Przecież tych historii, chociażby braci Sekielskich, nikt nie wymyślił. Żeby nie było, że sieję herezję – szanuję Papieża i księży z powołaniem. Wiem, że bez nich nie dało by się opanować masy bestialskich, chcących zaspokoić swoje potrzeby i fantazje istot. Wyobraźcie sobie ilość świątyń w Polsce i ilość księży w naszym kraju od kąd powstał kościół, gdzie każdy ksiądz ma co miesięczną wypłatę, samochód i wachę na niego. Chałupę z opłaconymi rachunkach, gosposię i dodatkowe premie za śluby, chrzciny, wesela i pogrzeby. Teraz pomyślcie ile kosztowało wybudowanie tych wszystkich kościołów i utrzymanie przez te lata kleryków. I gdyby te pieniądze trafiły na rynek i gdyby nie II wojna swiatowa, bylibyśmy większą gospodarką niż Stany, Chiny czy rosja (rosja też celowo z małej litery – jebać putina, też nazwisko celowo z małej). Wydaje mi się, a może ja to nawet wiem że masa ludzi nawraca się lub wierzy tylko dlatego, że to bezpieczniejsze. Jeśli bóg istnieje, to warto wierzyć, a jeśli go nie ma, fakt że wierzymy nam nie zaszkodzi, a może nam zapewnić życie wieczne w raju. Naprawdę wierzycie, że skoro wszyscy jesteśmy równi i nikt z nas nie wybierał swojego mózgu i myśli, kogoś z nas można przydzielić do piekła lub nieba? Nikt z nas nie dostał wyboru czy będzie inteligentny i zrównoważony czy porywczy i pierdolnięty. Komu w takim wypadku należy się miejsce w piekle? Patrzcie jak Roman rozprawia się z bogiem, robi to tylko dla tego, że w niego nie wierzy. I nie boi się konsekwencji tej niewiary.

Na zdrowy rozum, skoro bóg nas musiał stworzyć, bo nie mogliśmy tak poprostu wziąć się z nikąd, to skąd wziął się bóg? On mógł bo jest Wszechmogący, a my nie jesteśmy? No to uwierzcie mi, każdy z nas może wszystko, jesteśmy Wszechmogący. To my jesteśmy Bogami i Panami tego świata.

A ludzie pokroju ojca Rydzyka, co wożą się maybachami, kupionymi za pieniądze wiernych i opływający w luksusach, choć nie wnoszą nic do tego świata? Co oni mają takiego w sobie, że otumanili rzeszę ludzi, którzy wpłacają na ich konta pieniądze? Ps. Wiecie jakie są ulubione ryby ojca Rydzyka? Duże sumy😆😇

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: